1. Na koľko použití mi riasy vydržia?

Riasy sú , pri dobrom zaobchádzaní, vhodné až na 25 použití .

2. Ako sa mám starať o riasy?

Nedostať ich do kontaktu s vodou alebo odličovačom. Pred spánkom ich odložiť do krabičky. Vždy mať k dispozícii krabičku, kde môžu byť riasy odložené. Nenanášať na riasy špirálu. Lepidlo odsrániť buď jemne nechtom z línie umelých rias alebo naniesť kokosový olej na vatovú tyčinku , jemne po línii prechádzať a nakoniec prstom odstrániť. V riasach sa nekúpať, nechodiť do wellnessu , či sauny alebo na miesta , kde sa riasy môžu dostať do bezprostredného kontaktu s vodou.

3. Je k riasam aj lepidlo?

Lepidlo nie je súčastou balenia. Momentálne pripravujeme nové produkty , kde si budete môcť zakúpiť aj lepidlo .

4. Ako riasy používať?

Na ukážku vo video formáte odporúčam pozrieť - https://www.youtube.com/watch?v=XnojZdacneU

5. Možem si objednať riasy aj do Českej republiky?

Áno, ale len pri platbe ONLINE, prostredníctvom brány GOpay .

6. Za koľko mi riasy prídu domov?

Objednávky sú vybavené maximálne do dvoch pracovných dní a posielajú sa Kurierom. Od potvrdzujúceho e-mailu, že Vaše riasy boli odoslané , trvá doručenie 1 deň .

7. Sú riasy cruelty- free? 

Áno. Norky pochádzajú z fariem , kde sa vyčesávajú a ich chlpy sú následne použité na mihálnice. Srsť noriek musí byť lesklá a zdravá - preto sú norky v tých najlepších rukách a ich strava je pestrá na živiny. Tieto farmy sú posledné dva roky vysoko kontrolované a musia zo zákona podliehať vysokým štandardom , aby mohli fungovať, takže sú pravidelne kontrolované. Pri výrobe našich rias nebolo ublížené ani zabité žiadne zviera!